خانه | تور دبی | تور دبی هتل سیتی کینگ 27 اردیبهشت 95
تور دبی هتل سیتی کینگ 27 اردیبهشت 95
تور دبی هتل سیتی کینگ

تور دبی هتل سیتی کینگ 27 اردیبهشت 95

تور دبی هتل سیتی کینگ

تور دبی هتل۳ ستاره سیتی کینگ به مدت ۳ شب و ۴ روز با اقامت در این هتل 3 ستاره می باشد.
این تور با پرواز قشم ایر درتاریخ 27 اردیبهشت 95 از تهران بصورت مستقیم به سمت دبی انجام می شود و در تاریخ 30 اردیبهشت 95 از دبی به سمت تهران مستقیم انجام می شود. تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز قشم ایر ،۳ شب اقامت در هتل با صبحانه و نهار و ترانسفر فرودگاهی می باشد.
قیمت این تور برای هر نفر 1 میلیون و 470 هزار تومان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور دبی و تور امارت  با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره امارات متحده عربی
امارات متحده عربی که غالبا با عنوان مخفف “U.A.E” از آن یاد می شود، از هفت ایالت عرب زبان واقع در ساحل شرقی شبه جزیره عرب نشین و مشرف به دهانه ورودی خلیج فارس، تشکیل شده است. نوار ساحلی امارات متحده عربی در امتداد خلیج فارس و دریای عمان گسترش یافته است. این کشور از غرب و جنوب غربی توسط عربستان، از شرق و بخشی از شمال شرقی توسط عمان احاطه شده است و از شمال نیز به دریای عمان و خلیج فارس محدود می شود. امارات متحده عربی، کشوری با پیشینه قوی تاریخی و فرهنگی است و می تواند مقصد مناسبی برای آغاز گردشگری در خاورمیانه باشد. امارات متحده عربی کشوری پیشرفته و پویا است. برخی افراد آن را به عنوان کشوری تمیز و پیشرفته و برخی دیگر کشوری پر زرق و برق و جذاب می نگرند.

تور دبی هتل 2 ستاره سیتی کینگ

تور دبی هتل 3 ستاره سیتی کینگ

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس حاصل فرمائید تلفن:۸۸۸۰۸۱۱۸