خانه | تور دبی | تور دبی هتل فلورا گرند 17 خرداد 95
تور دبی هتل فلورا گرند 17 خرداد 95
تور دبی هتل فلورا گرند

تور دبی هتل فلورا گرند 17 خرداد 95

تور دبی هتل فلورا گرند

تور دبی هتل ۴ ستاره فلورا گرند به مدت ۳ شب و ۴ روز با اقامت در هتل ۴ستاره انجام می شود. عکس و امکانات هتل فلورا گرند دبی
این تور با پرواز امارات در تاریخ 17 خرداد 95 از تهران بصورت مستقیم به سمت دبی و در تاریخ 20 خرداد 95 از دبی به سمت تهران مستقیم انجام می شود. تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز امارات، 3 شب اقامت در هتل با صبحانه و ترانسفر فرودگاهی قیمت این تور به اعضای هر نفر 1 میلیون 409 هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور دبی و تور امارات با ما تماس حاصل فرمائید.ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

درباره دبی دبی یکی از هفت ایالات امارات متحده عربی است. دبی را می توان مدرن ترین و پیشرفته ترین شهر امارات متحده عربی دانست که تا حدی مستقل از سایر ایالات اداره می شود. نرخ توسعه در حوزه تجارت و صنعت گردشگری در این شهر باور نکردنی است! دبی اخیرا از سوی نهاد مرکزی نمایشگاه های “EXPO”، واقع در پاریس، به عنوان میزبان این نمایشگاه جهانی در سال ۲۰۲۰ انتخاب شده است. دبی را می توان مقصدی نوپا برای گردشگران دانست، که تا قبل از رکود جهانی اقتصاد در سال ۲۰۰۸، روز به روز بر محبوبیت اش افزوده می شد.
درباره هتل فلورا گرند دبی
این هتل لوکس در منطقه ی تجاری دبی واقع شده و یک محل اقامت عالی برای تجار و گردشگران است. این هتل در خیابان الرغه قرار دارد و یکی از هتل های محبوب از نظر طراحی و سرویس دهی می باشد. این هتل دارای اتاق ها و سوئیت های مختلفی است که میهمانان می توانند با توجه به بودجه، از بین آن ها برای اقامت خود انتخاب کنند. انواع امکانات تفریحی از قبیل استخر و باشگاه ورزشی و جکوزی هم در این هتل برای میهمانان در نظر گرفته شده است. هتل فلورا دارای موقعیت مکانی عالی است و بیشتر جاذبه های شهر دبی به راحتی از این هتل قابل دسترسی است.

 تور دبی هتل فلورا گرند

تور دبی هتل فلورا گرند