خانه | تور دبی | تور دبی هتل فلورا گرند 31 فروردین 95
تور دبی هتل فلورا گرند 31 فروردین 95
تور دبی هتل فلورا گرند

تور دبی هتل فلورا گرند 31 فروردین 95

تور دبی هتل فلورا گرند

تور دبی هتل ۴ ستاره فلورا گرند به مدت ۳ شب و ۴ روز با اقامت در هتل ۴ستاره انجام می شود. عکس و امکانات هتل فلورا گرند دبی
این تور با پرواز قشم ایر در تاریخ 31 فروردین 95 از تهران بصورت مستقیم به سمت دبی و در تاریخ 4 اردیبهشت ماه 95 از دبی به سمت تهران مستقیم انجام می شود.
تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز قشم ایر،۳ شب اقامت در هتل ، ترانسفر فرودگاهی، راهنمای فارسی زبان و بیمه مسافرتی می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر 1 میلیون و 700 هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور دبی و تور امارات با ما تماس حاصل فرمائید.ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره هتل فلورا گرند دبی
این هتل لوکس در منطقه ی تجاری دبی واقع شده و یک محل اقامت عالی برای تجار و گردشگران است. این هتل در خیابان الرغه قرار دارد و یکی از هتل های محبوب از نظر طراحی و سرویس دهی می باشد. این هتل دارای اتاق ها و سوئیت های مختلفی است که میهمانان می توانند با توجه به بودجه، از بین آن ها برای اقامت خود انتخاب کنند. انواع امکانات تفریحی از قبیل استخر و باشگاه ورزشی و جکوزی هم در این هتل برای میهمانان در نظر گرفته شده است. هتل فلورا دارای موقعیت مکانی عالی است و بیشتر جاذبه های شهر دبی به راحتی از این هتل قابل دسترسی است.

 تور دبی هتل فلورا گرند

تور دبی هتل فلورا گرند