خانه | تور دبی | تور دبی هتل لاوندر 31 فروردین 95
تور دبی هتل لاوندر 31 فروردین 95
تور دبی هتل لاوندر

تور دبی هتل لاوندر 31 فروردین 95

تور دبی هتل لاوندر

تور دبی هتل ۳ ستاره لاوندر به مدت ۳ شب و ۴ روز با اقامت در هتل ۳ ستاره انجام می شود. این تور با پرواز قشم ایر درتاریخ 31 فروردین 95 از تهران بصورت مستقیم به سمت دبی و در تاریخ 3 اردیبهشت 95 از دبی به سمت تهران مستقیم انجام می شود. تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز قشم ایر،۳ شب اقامت در هتل با صبحانه و ترانسفر فرودگاهی قیمت این تور به ازای هر نفر 1 میلیون و 500 هزار تومان است.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور دبی و تور امارات با ما تماس حاصل فرمائید.ما با لبخند پاسخگو شما عزیزان هستیم.

سپید گشت 02188808118

درباره دبی
دبی یکی از هفت ایالات امارات متحده عربی است. دبی را می توان مدرن ترین و پیشرفته ترین شهر امارات متحده عربی دانست که تا حدی مستقل از سایر ایالات اداره می شود. نرخ توسعه در حوزه تجارت و صنعت گردشگری در این شهر باور نکردنی است! دبی اخیرا از سوی نهاد مرکزی نمایشگاه های “EXPO”، واقع در پاریس، به عنوان میزبان این نمایشگاه جهانی در سال ۲۰۲۰ انتخاب شده است. دبی را می توان مقصدی نوپا برای گردشگران دانست، که تا قبل از رکود جهانی اقتصاد در سال ۲۰۰۸، روز به روز بر محبوبیت اش افزوده می شد.

تور دبی هتل لاوندر

تور دبی هتل لاوندر