خانه | تور دبی | تور دبی هتل مدیا روتانا 31 فروردین 95
تور دبی هتل مدیا روتانا 31 فروردین 95
تور دبی هتل مدیا روتانا

تور دبی هتل مدیا روتانا 31 فروردین 95

تور دبی هتل مدیا روتانا

تور دبی هتل 5 ستاره مدیا روتانا به مدت ۳ شب و ۴ روز با اقامت در هتل 5 ستاره مدیا روتانا می باشد. ابن تور با پرواز قشم ایر درتاریخ 31 فروردین ماه 95 از تهران بصورت مستقیم به سمت دبی انجام میشود و در تاریخ 3 اردیبهشت ماه 95   از دبی به سمت تهران مستقیم انجام میشود. تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز قشم ایر،۳ شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و راهنمای فارسی زبان می باشد.

قیمت این تور به اعضای هر نفر ۱ میلیون  770 هزار تومان می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور دبی و تور امارات با ما تماس حاصل فرمائید.ما با لبخند پاسخگوd شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره دبی
دبی یکی از هفت ایالات امارات متحده عربی است. دبی را می توان مدرن ترین و پیشرفته ترین شهر امارات متحده عربی دانست که تا حدی مستقل از سایر ایالات اداره می شود. نرخ توسعه در حوزه تجارت و صنعت گردشگری در این شهر باور نکردنی است! دبی اخیرا از سوی نهاد مرکزی نمایشگاه های “EXPO”، واقع در پاریس، به عنوان میزبان این نمایشگاه جهانی در سال ۲۰۲۰ انتخاب شده است. دبی را می توان مقصدی نوپا برای گردشگران دانست، که تا قبل از رکود جهانی اقتصاد در سال ۲۰۰۸، روز به روز بر محبوبیت اش افزوده می شد.

تور دبی هتل مدیا روتانا

تور دبی هتل مدیا روتانا

جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس حاصل فرمائید تلفن:۸۸۸۰۸۱۱۸