خانه | تور دبی | تور دبی هتل نیهال 3 بهمن 94
تور دبی هتل نیهال 3 بهمن 94
تور دبی هتل نیهال

تور دبی هتل نیهال 3 بهمن 94

تور دبی هتل نیهال

تور دبی هتل ۳ ستاره نیهال به مدت ۳ شب و ۴ روز با اقامت در این هتل ۳ ستاره می باشد. هتل  نیهال دبی  یکی از هتل های ۳ ستاره در منطقه دیره است که در خیابان آل مکتوم و در مجاورت خیابان مهم و پر جنب و جوش الرقه واقع شده است
ابن تور با پرواز ماهان درتاریخ 3 بهمن ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت دبی انجام می شود و در تاریخ 6 بهمن ماه از دبی به سمت تهران مستقیم انجام می شود.
تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر،۳ شب اقامت در هتل با صبحانه و نهار ، ویزا می باشد.

قیمت این تور به ازای هر نفر 1 میلیون و 300 هزار تومان می باشد.

درباره هتل نیهال دبی

Nihal Hotel این هتل در منطقه زیبای دیرا واقع شده و دارای موقعیتی عالی از نظر دسترسی به رستوران ها و مراکز خرید شهر است. میهمانان این هتل می توانند به راحتی به جاذبه های دیدنی شهر دبی دسترسی داشته باشند. هم چنین این هتل در نزدیکی Dhow Wharfage و مرکز هامارین و دبی کریک قرار گرفته است. برخی از امکانات و سرویس های این هتل عبارتند از ترانسفر فرودگاهی، دربان، مرکز خرید در داخل هتل و مرکز تجاری. این ها تنها برخی از ویژگی ها و امکانات هتل نیهال هستند که این هتل را نسبت به سایر هتل های شهر متمایز می کنند. هتل نیهال دارای ۶۸ اتاق است که همگی مبله و دارای اینترنت بی سیم، سیستم تهویه، تلویزیون و حمام آب گرم هستند. در طول روز میهمانان می توانند از استخر هتل استفاده کنند.

تور دبی هتل نیهال

تور دبی هتل نیهال