خانه | تور دبی | تور دبی هتل گلدن اسکوئر 1 آبان 94
تور دبی هتل گلدن اسکوئر 1 آبان 94
تور دبی هتل گلدن اسکوئر

تور دبی هتل گلدن اسکوئر 1 آبان 94

تور دبی هتل ابجر گرند

تور دبی هتل ابجر گرند به مدت 3 شب و 4 روز با اقامت در این هتل 3 ستاره می باشد.
ابن تور با پرواز ماهان ایر درتاریخ 1 آبان ماه از تهران بصورت مستقیم به سمت دبی انجام می شود و در تاریخ 4 آبان ماه از دبی به سمت تهران مستقیم انجام می شود.
این تور شامل خدمات ارزنده ای همچون: بلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان ایر، 3 شب اقامت در هتل با صبحانه و نهار، ویزا و ترانسفر فرودگاهی می باشد.
قیمت این تور به ازای هر نفر 1 میلیون و 120 هزار تومان می باشد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان درباره این تور و تور دبی با ما تماس حاصل فرمائید. ما با لبخند پاسخگوی شما عزیزان هستیم. سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸
درباره امارات متحده عربی
امارات متحده عربی که غالبا با عنوان مخفف “U.A.E” از آن یاد می شود، از هفت ایالت عرب زبان واقع در ساحل شرقی شبه جزیره عرب نشین و مشرف به دهانه ورودی خلیج فارس، تشکیل شده است. نوار ساحلی امارات متحده عربی در امتداد خلیج فارس و دریای عمان گسترش یافته است. این کشور از غرب و جنوب غربی توسط عربستان، از شرق و بخشی از شمال شرقی توسط عمان احاطه شده است و از شمال نیز به دریای عمان و خلیج فارس محدود می شود. امارات متحده عربی، کشوری با پیشینه قوی تاریخی و فرهنگی است و می تواند مقصد مناسبی برای آغاز گردشگری در خاورمیانه باشد. امارات متحده عربی کشوری پیشرفته و پویا است. برخی افراد آن را به عنوان کشوری تمیز و پیشرفته و برخی دیگر کشوری پر زرق و برق و جذاب می نگرند.

تور دبی هتل گلدن اسکوئر

تور دبی هتل گلدن اسکوئر