خانه | تور دبی
تور دبی
تور دبی

تور دبی

تور دبی

هر ساله عده زیادی از هموطنان عزیزمان قصد مسافرت به دبی را دارند. با توجه به این موضوع که تور دبی یکی از تورهای پرطرفدار آژانس هواپیمایی سپید گشت بوده است بر آن شدیم تا علاوه بر اطلاعات تور دبی به معرفی این شهر نیز بپردازیم. دبی یک شهر امیرنشین در امارات متحده عربی است. شهر دبی بعد از ابوظبی دارای بیشترین مساحت می‌باشد. بسیاری از مردم ایران برای تجارت و تفریح به این شهر عزیمت می‌کنند. در دوران گذشته دبی دهکده‌ایی از توابع مشایخ ابو ظبی بوده است و هیچ امتیازی نسبت به مناطق اطراف خود نداشته است.

دبی بر حسب تلاش مکرر شیخ راشد بن سعید آل مکتوم در مدت 35 سال پیشرفت کرده است که در ابتدا مرکز داد ‌و ستد ایران و هند بوده است که اکنون مرکز داد و ستد آفریقا و آسیای شرقی و مکانی برای سرمایه‌گذاری شده است. برای دیدن تور دبی کلیک کنید.

زبان رسمی دبی عربی است اما زبان‌های دیگری همچون هندی، اردو و زبان مالایی نیز رواج دارد. اسلام نیز دین رسمی دبی محسوب می‌شود.

از مشاغل رایج، می‌توان صنعت نفت و تجارت طلا را نام برد. درآمد اصلی دبی از جبل علی و گردشگری می‌باشد. دبی از لحاظ فناوری اطلاعات و سرمایه‌گذاری‌های مختلف رو به پیشرفت چشم‌گیری است. حمل و نقل نیز توسط هواپیمایی امارات نیز رو به پیشرفت بوده است. دبی مرکز خرید خاورمیانه محسوب می شود و در آن بازارهایی وجود دارد که برای خرید مناسب می باشد. (راهنمای سفر به دبی)

پیشرفت دبی در برخی موارد مانند ساخت و ساز از کشورهای غربی حتی بیشتر بوده است. علت این امر نیز وجود نیروی کار به قیمت مناسب است. همچنین دبی به درآمد نفتی خود که رو به اتمام است بسنده نکرده است و در زمینه‌های مختلف شروع به فعالیت نموده است. دبی با ساخت بلندترین برج با 828 متر ارتفاع و ساخت جزایر غیر طبیعی مانند world و  palmنظر همه را به خود جلب نموده است. (هتل‌های دبی)

دبی گرچه دیدنی‌های مدرن و تاریخی دارد اما سیاست کلی آن بر بخش گردشگری مبتنی بر خرید توریست است. دبی دارای موزه‌های هنری کتابخانه‌ها و مدارسی همانند رقص و موزیک می باشد. بسیاری از کارهای هنری درسالن تئاتر‌هایی همچون تالار سلطنتی و تئاتر مدینه اجرا می شود. همچنین جشنواره‌های زیادی هر ساله اجرا می شود که مورد استقبال همگان قرار می‌گیرد. جشنواره خرید دبی هر ساله از ژانویه به مدت یک ماه برگزار می‌شود که این جشنواره دارای برنامه‌های موسیقی و رقص محلی می‌باشد. چنانچه علاقمند به سفر به دبی هستید، تور دبی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

یکی از مکان‌های مناسب و جذاب دبی رستوران المنتهی است که دارای ارتفاع 200 متر و دارای منظره‌ایی از دبی است که این منظره را در هیچ کجای دبی نخواهید دید.

تور دبی | سواحل دبی
تور دبی | سواحل دبی
تور دبی | ساحل دبی
تور دبی | ساحل دبی
تور دبی | ساحل های دبی
تور دبی | ساحل های دبی
تور دبی | سواحل دوبی
تور دبی | سواحل دوبی

شماره تلفن تماس آژانس سپیدگشت: 02188808118

تور دبی هر ساله عده زیادی از هموطنان عزیزمان قصد مسافرت به دبی را دارند. با توجه به این موضوع که تور دبی یکی از تورهای پرطرفدار آژانس هواپیمایی سپید گشت بوده است بر آن شدیم تا علاوه بر اطلاعات تور دبی به معرفی این شهر نیز بپردازیم. دبی یک شهر امیرنشین در امارات متحده ...

این بازنگری را نقد کنید

خلاصه: نظر شما

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 رای ها)
0