خانه | تفریحات دبی | تور مرکیوری دبی
تور مرکیوری دبی

تور مرکیوری دبی

تور مرکیوری دبی

یکی از مهیج ترین تورها برای دیدن زیبایی های بیابانی شهر دبی، تور مرکیوری است. بیش از هزاران گردشگر برای دیدن این زیبایی ها به صحرای طلایی می روند.

تور مرکیوری دبی

تور مرکیوری دبی

این تور پر از ماجراجویی از قبیل شتر شواری، برد سواری روی شن ها، ماشین سواری با هامر در کویر سافاری، باربکیو، صرف شام و انواع نوشیدنی ها می شود برای سرگرمی میهمانان خاص یک رقص عربی و یک رقص سنتی tanura هم برگزار می شود. منظره ی غروب آفتاب از بالای تپه ها، یک منظره ی باورنکردنی خواهد بود.

تور مرکیوری دبی

تور مرکیوری دبی

این تور یک تجربه عالی از سنت خاورمیانه در بیابان خواهد بود

تور ویژه دبی امارات یکی از تورهای جذاب و مفرح شهر دبی است که یکی از توریستی ترین و پربازدید ترین مناطق حال حاضر جهان به حساب می آید.شهر دبی سالیانه توریستهای زیادی را در خود جای میدهد که بخش اعظمی از آن را ایرانیان عزیز تشکیل میدهند ، تور ویژه دبی امارات را میتوان فرصت مناسبی برای یک سفر خوب و خاطره انگیز برای مسافران محترمی که قصد سفر به شهر دیدنی دبی را دارند ، دانست. جهت دریافت اطلاعات بیشتر از این تور و تورهای دیگر آژانس مسافرتی سپیدگشت با شماره تلفن 02188808118 تماس حاصل نمایید.

.

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کشور دبی ، دیدنی های دبی و تور دبی با ما تماس بگیرید. آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*