خانه | تفریحات دبی | دلفیناریوم دبی + عکس و اطلاعات کامل دلفیناریوم دبی
دلفیناریوم دبی + عکس و اطلاعات کامل دلفیناریوم دبی
دلفیناریوم دبی

دلفیناریوم دبی + عکس و اطلاعات کامل دلفیناریوم دبی

دلفیناریوم دبی

Dubai Dolphinarium مرکز آموزش دلفین های دبی در می 2008 در پارک Creek افتتاح شد و هم اکنون یکی از بهترین جاذبه های دبی است. در هر ماه بیش از 30.000 نفر از این مرکز بازدید می کنند و شاهد نمایش حیرت انگیز دلفین ها، رقص و آواز خواندنشان، توپ بازی و پرش آن ها از بین میله ها از نزدیک تماشا کنند. پارک Creek هم چنین محل نمایش بیش از 120 گونه انواع مختلف پرنده های عجیب و غریب است.

دلفیناریوم دبی

دلفیناریوم دبی

می توانید از نزدیک شاهد پرواز این پرندگان و تماسشان با انسان ها باشید. در اینجا می توانید درباره ی هوش و قدرت تفکر پرندگان بیشتر بدانید! این که گفته می شود پرندگان هوش بالایی ندارند، درست نیست. درباره زیستگاه طبیعی پرندگان، چگونگی آموزش پرندگان و رژیم غذایی آنها یاد بگیرید.

دلفیناریوم دبی

دلفیناریوم دبی

تنها راه آینه ای پرپیچ و خم امارات متحده عربی با مساحتی به وسعت 10000 فوت مربع در این پارک قراردارد. شما در اینجا به چالش کشیده می شوید تا راه خود را از بین مسیری پرپیچ و خم، دالان های بی پایان و آرایش پیچیده ای از انعکاس شیشه ای در بین آینه ها پیدا کنید! این امر تقریبا غیر ممکن است و شما در این ماجراجویی تنها باید ازحواس خود برای پبدا کردن مسیر استفاده کنید.

دلفیناریوم دبی

دلفیناریوم دبی

امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید. در صورت نیاز به هر گونه راهنمایی در خصوص سفر به کشور دبی ، دیدنی های دبی و تور دبی با ما تماس بگیرید.
آژانس مسافرتی سپید گشت ۸۸۸۰۸۱۱۸

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*