خانه | تفریحات دبی | رژه ی بزرگ دبی – رژه اتومبیل ها در دبی
رژه ی بزرگ دبی – رژه اتومبیل ها در دبی
رژه بزرگ دبی

رژه ی بزرگ دبی – رژه اتومبیل ها در دبی

رژه ی بزرگ دبی Dubai Grand Parade

رژه ی بزرگ دبی یک رویداد سالانه در منطقه است و جز تفریحات دبی محسوب می شود. در این رژه کاروانی از انواع اتومبیل های لوکس و منحصر به فرد و هم چنین انواع موتور سیکلت که توسط ماشین های پلیس همراهی و هدایت می شوند از برخی از خیابان ها و نقاط برجسته ی شهر دبی می گذرند. این رویداد فرصتی است برای دوستداران خودرو تا شاهد بیشترین تعداد خودروهای مختلف در امارات متحده عربی باشند. در طول مسیر تماشاگران می توانند از تماشای این رژه و فرصت های عکاسی پیش امده لذت ببرند.

رژه ی بزرگ دبی

رژه ی بزرگ دبی

این رژه راس ساعت 3 بعد از ظهر 28 نوامبر آغاز می شود و میدان شهر تبدیل به جهانی شگفت انگیز از انواع خودروهای ورزشی با طراحی های مختلف می شود. تماشاگران در دو طرف جایگاه شاهد رانندگانی از سراسر دنیا هستند که مهارت ها و توانایی های خود را برای کسب جایگاه پادشاه رانندگان به نمایش می گذارند.

رژه ی بزرگ دبی

رژه ی بزرگ دبی

در این جا یک بازار خودرو و یک نمایشگاه عکس با موضوع لذت های موتوری در دبی برپا می شود که همه ی این ها در کنار هم روزی شاد و مهیج را برای گردشگران و مردم محلی رقم می زند. در رژه ی بزرگ دبی می توانید رانندگی را تجربه کنید و درباره ی ایمنی انواع خودروها یاد بگیرید و انواع خودروهای برندهای برتر دنیا را از نزدیک مشاهده کنید. دهکده اتومبیل ها هم چنین میزبان جشن چهل و سومین روز ملی امارات متحده عربی می باشد.

ماشین های لوکس دبی

ماشین های لوکس دبی

ماشین های پلیس دبی

ماشین های پلیس دبی

نمایشگاه موتور سیکلت دبی

نمایشگاه موتور سیکلت دبی

برای اطلاع از تور دبی و قیمت تور دبی با ما تماس بگیرید. 88808118

جوابی بنویسید

ایمیل ها معلوم نمیشودبخش های ضروری معلوم گشته است *

*