خانه | نکات مهم پرداخت
نکات مهم پرداخت
نکات مهم پرداخت

نکات مهم پرداخت

مسافر گرامی، لطفاً به نکات مهم زیر توجه داشته باشید.

بعد از انجام عملیات واریز با شماره ۰۲۱۸۸۸۰۸۱۱۸ تماس گرفته و شماره پیگیری را اعلام و بررسی کنید.

تنها شماره حساب و تنها شماره کارت بانکی مورد قبول آژانس مسافرتی سپیدگشت خدمت شما معرفی شده است. سپیدگشت در قبال واریز به هر حساب یا کارت دیگری، هیچگونه مسولیتی ندارد.

–  رمز خود را جایی یادداشت نکنید و در صورت یادداشت نمودن، آن را در جیب یا کیف پول به همراه کارت قرار ندهید.

 

2 – رمزهای عبور خود را به صورت دوره ای تغییر دهید.

 

3 – رمز خود را در اختیار سایر افراد قرار ندهید.

 

4 – اطلاعات حساس از جمله رمز خود را از طریق تلفن برای دیگران بازگو نکنید.

 

5 – در صورت فاش شدن رمز خود، در کوتاهترین زمان ممکن آن را عوض نمایید.

 

6 – کارت و رمز خود را به هیچ وجه در اختیار دیگران قرار ندهید. بعضاً افراد سود جو به بهانه کمک کردن و راهنمایی ضمن اخذ کارت و رمز شما پس از انجام عملیات، کارت شما را با کارت دیگری (سرقتی ، مفقودی ، باطله و…) معاوضه نموده و حساب شما را مورد سوء استفاده قرار می دهند.

 

7 – در صورت انجام انتقال وجه و عملیات اینترنتی برروی حساب خود در مرورگرهای اینترنت گزینه ی به خاطرسپردن رمز را انتخاب نکنید. این گزینه با نام کلی Remember Password  شناخته می شود، از این قابلیت استفاده نکنید.

 

8 – برای ارسال اطلاعات حساس خود از پست الکترونیکی استفاده ننمایید.

 

9 – همواره سعی کنید برای ورود رمز خود از امکان Virtual Keyboard بجای کیبورد فیزیکی کامپیوتر استفاده کنید. این امکان در سیستم عامل ویندوز و همچنین در برخی از سایتهای پرداخت آنلاین وجود دارد.

 

10 – شناسه عبور و رمز خود را بر روی کامپیوترهای خارج از اختیار و کنترل خود وارد نکنید.

 

11 – هنگام ورود به وب سایتها به ویژه وب سایتهایی که در آن اطلاعات محرمانه وارد می گردد، آدرس سایت مورد بازدید را در کادر نوار آدرس کنترل نمایید. بسیاری از کلاهبردارهای اینترنتی بواسطه استفاده از سایتهای جعلی و مشابه، جهت دریافت اطلاعات حساس کابران رخ می دهد.

 

12 –  در صفحاتی که سایت مورد بازدید از شما درخواست ورود شماره کارت، رمز کارت، رمز دوم و CVV2 می نماید، حتماً مطمئن شوید که از پروتکل SSL استفاده شده است. بدین منظور آدرس صفحه می بایست با عبارت https  بجای http  آغاز گردد.

 

13 – همواره از نرم افزارهای آنتی ویروس معتبر و به روز شده استفاده نمایید.

 

14 – سیستم عامل کامپیوتر خود را همواره بروزرسانی کرده و آخرین وصله های امنیتی را دریافت نمایید.

 

15 – در صورتی که احتمال وجود برنامه های مخرب را بر روی کامپیوتر خود می دهید از انجام هر گونه تراکنش مالی آنلاین خودداری نمایید.

 

16 – پس از انجام کار مورد نیاز در وب سایتهایی که نیاز به رمز ورود دارند، به طور کامل Log out کنید.

 

17 – به مطالب نوشته شده در پنجره هایی که اتوماتیک نمایش داده می شوند توجه نموده و بلافاصله بر روی Ok  یا Yes کلیک نکنید. بسیاری از برنامه های مخرب به همین شیوه بر روی کامپیوترها نصب می گردند.

 

18 – ایمیلهای دریافتی از منابع ناشناس را باز نکنید. به لینکهای ارائه شده در ایمیلها اعتماد نکنید، به عنوان نمونه بانکها و موسسات اعتباری هیچ گاه از طریق نامه های الکترونیکی اطلاعات محرمانه شما را درخواست نمی کنند. بنابراین هرگاه در صندوق پستی خود نامه هایی از این دست را مشاهده کردید به سرعت آن را حذف کنید. از داده های حساس خود نسخه پشتیبان تهیه نموده و در جایی امن نگهداری کنید.

مشخصات واریز
بانک ملت
نام صاحب حساب بابک فیضی
شماره حساب 5280011067
شماره کارت 6104-3377-6552-9126
شماره شبا IR-050120020000005280011067
تلفن تماس جهت هماهنگی 02188808118